ساخت سبکترین کفش ایمنی نوین ملی برای راحتی در راه رفتن کلید خورد

ESD (تخلیه الکترواستاتیک) یک تخلیه الکتریکی است که در اثر انتقال الکتریسیته ساکن از یک جسم به جسم دیگر ایجاد می شود، به عنوان مثال. ب- با مالش و جدا کردن دو ماده مختلف.

محیط ها و مناطقی که در آنها کفش ایمنی نوین ملی ESD مورد نیاز است، به عنوان مثال، مناطقی با ماشین های کنترل شده الکترونیکی، در مونتاژ ریزتراشه ها، در میکروالکترونیک، در اتاق های تمیز، در صنایع شیمیایی و در محیط های بالقوه انفجاری هستند.

کفشهای ایمنی یکی از بهترین محصولات برای انجام کارهای سنگین و خطر آفرین می باشد.

کفش‌های ایمنی ESD که الزامات EN 61340-5-1 را برآورده می‌کنند، در درجه اول از افراد محافظت نمی‌کنند، بلکه از اجزای در معرض خطر الکترواستاتیک در مناطق کاری حساس محافظت می‌کنند.

طبق EN 61340-5-1، مقاومت در برابر زمین باید بین 0.1 – 35 MOhm باشد. تجهیزات ESD در حال حاضر برای بسیاری از تولید کنندگان استاندارد است، به طوری که نه تنها کفش های پایین و بلند مجهز به ESD هستند.

در حال حاضر مدل های زیادی با تجهیزات ESD در زمینه چکمه های زمستانی و صندل های ایمنی وجود دارد.

این مجموعه قوانین DGUV Rule 112-191 قوانین انجمن صنفی را برای انتخاب، تهیه، تهیه و استفاده از محافظ پا (کفش ایمنی، کفش محافظ و کفش کار و همچنین محافظت از زانو) تعریف می کند.

استفاده از کفی هایی غیر از کفی های ارائه شده توسط سازنده کفش مجاز نیست زیرا کفش ایمنی نسبت به مدل تست شده اصلاح شده است.

فقط با یک کفی تایید شده، کفش ایمنی همچنان با استاندارد EN ISO 20345 مطابقت دارد. به همین دلیل است که بسیاری از تولیدکنندگان کفش، کفی‌های تایید شده را ارائه می‌کنند که می‌توانند به صورت ارتوپدی به صورت جداگانه تنظیم شوند.

در فروشگاه اینترنتی Omniprotect، یادداشتی را در توضیحات محصول کفش ایمنی خواهید دید که آیا این کفش مطابق با قانون 112-191 DGUV تأیید شده است یا خیر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.