سرکه بالزامیک مارا را برای درمان سردرد استفاده می کنند

در سال‌های اخیر، سرکه بالزامیک مارا یک انفجار محبوبیت را تجربه کرده است. اگرچه بیش از 900 سال است که وجود دارد.

بسیاری از علاقه مندان به غذا و سلامتی به تازگی طعم ها و فواید بسیاری را که این ماده متمایز ارائه می دهد کشف کرده اند.

به همین دلیل، اینجا در D’Olivo، ما با افتخار بیش از 40 نوع مختلف سرکه بالزامیک را علاوه بر انتخاب گسترده ای از روغن های زیتون فوق العاده عالی ارائه می دهیم.

بنابراین، اگر آماده هستید تا کنجکاوی خود را فرو نشاند و به دنیای پیچیده سرکه بالزامیک شیرجه بزنید، این مطلب را بخوانید تا همه چیزهایی را که باید بدانید.

اگرچه در ابتدا فکر نمی کنید، سرکه بالزامیک در واقع از انگور سفید تهیه می شود. سرکه بالزامیک به عنوان یک سرکه بر پایه انگور، از آب انگور سفید تهیه می شود که برای دوره های زمانی مختلف پخته و کهنه می شود.

بر خلاف عموزاده های قرمز و سفید خود، سرکه بالزامیک در اکثر موارد قوام غلیظی نزدیک به شربت دارد. قهوه ای تیره و از نظر ظاهری براق، سرکه بالزامیک سنتی هنگام چشیدن بافتی چسبناک و مخملی دارد.

 

پس از چشیدن، یک پروفایل متعادل و لذت بخش از طعم های شیرین و ترش دریافت خواهید کرد که لایه به لایه پیچیدگی را در کام ایجاد می کنند.

انجیر، شکلات، آلو، میوه‌های تیره و حتی ملاس برخی از طعم‌های اصلی هستند که با توجه به روند پیری، طعم‌های ثانویه زیادی دارند.

از نظر طیف اسیدی بسیار کمتر از سرکه شراب قرمز و سفید، سرکه بالزامیک می تواند به عنوان یک تعریف خوشایند برای بسیاری از غذاها باشد.

وقتی صحبت از خرید سرکه بالزامیک می شود، مانند روغن زیتون، سطوح مختلفی از کیفیت وجود دارد که با روش های تولید مورد استفاده تعیین می شود.

سه نوع اصلی سرکه بالزامیک عبارتند از: سرکه بالزامیک سنتی مودنا (DOP)، سرکه بالزامیک مودنا (IGP) و چاشنی. در زیر، روش‌های تولید مورد استفاده برای هر کدام را بیان کرده‌ایم تا بتوانید تفاوت‌های بطری به بطری را بهتر درک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.